Prezentace ze semináře „Dopady změn klimatu na vodní režim“

MPO společně s Asociací pro vodu ČR uspořádalo dne 24. 4. 2014 v Brně seminář „Dopady změn klimatu na vodní režim“, který se konal v rámci veletrhu ENVIBRNO 2014.

Odbor ekologie MPO organizoval společně s Asociací pro vodu ČR odborný seminář na téma „Dopady změn klimatu na vodní režim“, který se konal dne 24. 4. 2014 v rámci Mezinárodního veletrhu techniky pro tvorbu a ochranu životního prostředí — ENVIBRNO 2014.

Úvodní slovo k semináři pronesli zástupci MPO a společnosti Sweco Hydroprojekt a.s. Účastníci byli upozorněni na možnost vyplnit připravené dotazníky mapující zájem o zvolená témata a návrhy na téma semináře v příštím roce.

Seminář v několika prezentacích seznámil účastníky s novými trendy v oblasti protipovodňové ochrany, s možnostmi využití srážkových a barevných vod a s novými technologiemi čištění odpadních vod. Přednesené prezentace jsou uvedeny v příloze.

Akce se zúčastnilo cca 40 zástupců z řad odborných organizací i veřejnosti.

Seminář na aktuální témata týkající se problematiky ochrany a využívání vod pořádalo MPO ve spolupráci s CZWA ČR v rámci tohoto veletrhu již po několik ročníků za sebou.

Přílohy ke stažení

Zdroj: MPO

Source: tretiruka.cz (vodní zpravodajství

    


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 30 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *