Potápěči zvou děti do Aquasvěta

By Redakce

Ukázky potápěčské techniky, plavání a potápění pod dohledem zkušených instruktorů čeká děti, které v sobotu 19. května od 14.00 dorazí do chomutovského Aquasvěta. Pod vedením klubu potápěčů se uskuteční akce Nebojte se vodníka aneb bezpečné prázdniny u vody. Informoval o tom Chomutovský deník.

Na děti čeká v Aquasvětě bohatý program, který se odehraje zejména ve vodě. Návštěvníci tak zjistí, jak správně šnorchlovat, a především jak se chovat bezpečně na vodních plochách. Účast je podle pořadatelů vítaná u dětí všech věkových kategorií.

Plavecký areál Aquasvět je součástí nového moderního kulturně společenského a sportovního areálu na Zadních Vinohradech. V rekreační části areálu lidé najdou bazén s divokou řekou, masážními trysky a lavicemi, houpacím bazénem či vodními chrliči. Další vodní plochu tvoří whirlpool a dětské brouzdaliště. Návštěvníci také mohou ocenit dva tobogány. Sportovci zase pětadvacetimetrový osmidráhový bazén s tribunou pro 200 diváků, který odpovídá pravidlům FINA pro pořádání plaveckých závodů. Samostatné plavecké centrum je k dispozici i kojencům.

Source: vodarenstvi.cz

      


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 30 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *