Milovice chtějí postavit menší aquapark

By Redakce

Středočeské Milovice by rády disponovaly vlastním plaveckým bazénem. Projekt je v současnosti v přípravné fázi. Projektanti pracují na průzkumu lokality, který leží vedle vědeckotechnického parku, kde by mohl bazén stát. Areál by měl tvořit bazén o délce 25 metrů se čtyřmi dráhami a dále by se o pohodlí návštěvníků staraly čtyři sauny, vířivka, dětský bazén nebo odpočinkové brouzdaliště.

„Osobně bych takovou variantu uvítala. Když chci jet s celou rodinou do bazénu, většinou jedeme až do Kolína, protože tam je malý bazének pro děti s klouzačkou, syn může na tobogán. Blíž jsou právě jen ty plavecké bazény, kde malé děti moc dlouho nevydrží,” sdělila Deníku jedna z obyvatelek Milovic.

Vše je zatím ve fázi příprav. „V současné době probíhají přípravné práce před zpracováním projektové dokumentace pro územní rozhodnutí pro stavbu bazénu. Jedná se například o dendrologický průzkum dané lokality, možnosti čerpání vody a podobně,” řekla mluvčí radnice Lucie Petrtýlová.

Podle předběžné studie by projekt vyšel zhruba na 120 milionů korun, ačkoliv radnice předpokládá, že by mohly být finální náklady o něco nižší. Zatím není jasné, z jakých zdrojů by byla akce financována.

Ilustrační foto

Source: vodarenstvi.cz

      


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 30 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *