Máme nový kabát

Náš web prochází radikální změnou. Zatímco v minulosti jsme sloužili pouze jako agregátor zpráv z jiných webů, v současnosti připravujeme něco víc.

agregátor

Od agregátoru nechceme upouštět, ale trochu jsme na něm zapracovali. Příspěvky z odborných webů se nyní zobrazují jako články, což s sebou nese lepší orientaci možnost přidávat komentáře k jednotlivým textům. Text se zobrazuje jako ukázka článku s tím, že pro celý text musíte navštívit zdrojový web. Zdrojovým webům tak přibude zpětný odkaz a doufáme, že jim zvýšíme čtenost článků.

diskuzní fórum

již spuštěnou novinkou je nové diskuzní fórum, kde můžete psát své dotazy, připomínky a náměty. Prozatím se jedná o beta verzi, kterou nadále upravujeme.

další články

Vize webu není pouze agregátor novinek. Chceme přinášet o originální články. V rámci možností bude přidávat texty či zajímavosti z oblasti vodního hospodářství. A nejen my (doufáme)! Nabízíme pro všechny možnost psát články, postřehy i propagační texty. Jedinou podmínkou je, aby vše bylo z oblasti vodního hospodářství. jinak je pouze na vás, jak vše pojmete. Pochopitelně můžete přidat do textů o libovolný počet souvisejících odkazů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 30 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Záložka pro permanentní odkaz.

Jedna reakce na Máme nový kabát

  1. pk říká:

    pokus

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *